Matka i Syn

Matko kochana, ratuj mojego syna od alkoholu, narkotyków i więzienia.

Boże miłosierny, który mnie samą wyrwałeś śmierci błagam najusilniej, wyrwij z nałogu alkoholizmu, narkomanii i agresji mojego syna Ziemowita. Już sił mi Boże nie starcza z rozpaczy i lęku o to moje dziecko. Błagam wyprostuj mu drogi życia, a mi odpuść moje grzechy. Matko Leśniowska patronko rodzin, miłosierna Pani uproś u Syna Swojego trzeźwość i dobrą drogę dla mojego syna. Jezu ufam Tobie.

         Boże, pomóż mi. Od 8-miu lat mój syn pije a jest taki młody, ma dopiero 32 lata. Modlimy się ciągle za niego. Matko Boża pomóż naszej rodzinie.

         Maryjo, proszę o ratunek dla mojego syna.

         Boże pomóż mi wyzwolić mojego syna z alkoholizmu i agresji. Boże, Ty wiesz najlepiej co on  wyczynia. Jak się stacza. Zły go opętał, proszę wybacz mi moje grzechy, ulituj się nad nami. Matko Boża pomóż naszej rodzinnie aby trwała w nas miłość.

         Matuchno, ratuj mojego syna, nawróć go i ulecz z alkoholizmu.

To tylko kilka błagalnych próśb skierowanych tym razem do Matki Bożej Leśniowskiej. W całej Polsce jest wiele takich Sanktuariów, i w każdym z nich ludzie zwracają się do Matki Bożej o pomoc i pośrednictwo w swoich cierpieniach. I nie potrafię wyobrazić sobie polskiego krajobrazu bez tych wszystkich miejsc, tak drogich każdemu sercu, a szczególnie sercom matek. To jest taka ostatnia instancja gdy już wszystko inne zawodzi. Bo dokąd pójdziemy, do kogo się zwrócimy,  jak nie do naszej Matki?

2.07.2017 r.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com