Poezja od serca

I znów tym razem kolejna nasza stała słuchaczka. Pisze niemal od początku „Kochanego życia”. Cytowałam jej wiersze i listy. A ona wciąż wdzięczna, wciąż słucha, wciąż pisze. To piękna wierność, Pani Władysławo! Posłuchajmy:

„Szanowna Pani Elżbieto

Chyba łatwo rozpoznasz kto kolejne wiersze pisze do Ciebie, To znowu ja.

Szanowna Pani, niektóre wiersze już moje znasz, bo dość dawno o „Kochanym Życiu” się dowiedziałam i swoje wiersze wysyłałam. Teraz wysyłam je do Lublina, a mam ich wiele, do Wydawnictwa Świętego Macieja Apostoła. Ostatnio wysłałam wiersze na 300-lecie koronacji częstochowskiego Obrazu. I to mi radość sprawiło bo zaproszenie od nich do mnie trafiło. I tą radością się – Pani Elżbieto – z Tobą dzielę, bo słucham Ciebie prawie każdego ranka w Niedziele. Serdecznie pozdrawiam – Władysława Kmieć”.

Tu muszę coś dopowiedzieć. Jeśli chodzi o wiersze, to tych sporo od Państwa przychodzi. Niestety nie mamy możliwości by je prezentować. Z reguły są to wiersze nieprofesjonalne, czyli mają małe szanse na druk w jakimś wydawnictwie, chyba ze własnym sumptem, co jednak dużo kosztuje. Ale jest Wydawnictwo które zajmuje się takimi twórcami i od czasu do czasu wydaje zbiorki ich wierszy, co wiąże się z wykupieniem określonej liczby egzemplarzy. Już kilka osób z tego skorzystało, którzy do nas pisali i są zadowoleni. Tak jak i Pani Władysława. Jeśli ktoś czuje moc twórczą to warto szukać możliwości dzielenia się.

30.07.2017 r.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com